Зручна, легка молодіжна сумка для дівчаток та дівчат. Виріб має одне велике містке відділення, 1 задню, 3 внутрішні кишені та ключницю. Розмір 28х25х8см, об'єм 5л, вага 300г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямокутник |
| Колір | Кава з молоком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726,50 ₴





