Сумка із зображенням персонажів Гапчинської має 1 відділення, 4 внутрішні кишені. Розмір 38 x 34 x 8см, об'єм 10л, вага 150г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴




