Каркасний шкільний рюкзак з пластиковими елементами, що забезпечують жорсткість спини та боковин. В основному відділенні - рухливі роздільники з еластичною стрічкою, прозора кишеня для розкладу та картки з особистими даними. На передній панелі ранця – об'ємна кишеня, бічні кишені – для пляшечки з водою та інших дрібниць. Широкі, зручні лямки, регульовані, S-подібної форми, світловідбивачі - 4 шт. Розмір 35 x 28 x 14,5см, об'єм 14л, вік 6-9років, вага 980г, 1 відділення, 3 кишені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 980 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Синій |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴





