
Рюкзак дитячий YES K-19 Sofia, 24.5*20*11 555302
218,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 991502
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дошкільний рюкзак для найменших зі світловідбиваючими елементами. Оптимальні розміри, компактність і багатофункціональність - все це про цей чудовий рюкзак. Розмір 25х20х11см, об'єм 5л, вага 150г, 1 відділення, 1 кишеня на блискавці, 2 кишені з боків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 5 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218,50 ₴




