Рюкзак на 3 відділення, додаткова кишеня на передній панелі, 2 бічні кишені, ущільнена спинка Розмір 30х22х11см, 1 відділення, світловідбиваючі елементи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴



