Рюкзак для дівчинки з паєтками та радісним малюнком. Розмір 18 x 5 x 18 см, вага 160г, об'єм 1,5л, вік від 1,5 року, 1 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 160 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 5 см |
| Об`єм | 1 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴





