Стильний рюкзак для найменших! Яскравий авторський дизайн, зручна конструкція, яка не тисне у плечах та спині – все це обов'язково сподобається дитині. Розмір 29 x 22 x 16см, об'єм 10л, вік 3-5 років, вага 275г, 1 відділення, 3 кишені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 275 г |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 16 см |
| Об`єм | 10 л |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Синій |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





