Зручна швабра з металевою рамкою і змінної ганчіркою-мопом з кишенями з бавовни. Призначена для прибирання невеликих приміщень площею до 100 м2. Рукоятка з отвором виконана з металу, покритого фарбою, з 2-х частин, телескопічна - 70 см в зібраному вигляді і 130 см в розібраному. Розмір 140х40х11см, матеріал поліпропіленова основа, алюмінієва рукоятка, моп - з бавовни 100%, вага 0,7 кг, виробник Італія
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина насадки | 40 см |
| Довжина ручки | 130 см |
| Ширина насадки | 11 см |
| Основні | |
| Комплектація відром | Немає |
| Матеріал насадки | Бавовна |
| Матеріал ручки | метал |
| Основне призначення | Для підлоги |
| Тип | Рамкова швабра |
| Тип ручки | телескопічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950,50 ₴


