
Набір губок Максі 5шт. 46140
33,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 150327
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губка кухонна великого розміру для прибирання приміщень в асортименті кольорів Матеріал - пінополіуретан, абразивна фібра. Розмір 8,5х6,5х3см. В упаковці 5 різнокольорових губок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бонус |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення | Абразив |
| Основне призначення | Для посуду |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33,50 ₴

