
Набір губок Euro Standart 5шт. 10200211
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 1503271
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губка кухонна призначена для миття посуду, кафелю, кухонних меблів, різного обладнання. Дуже гарно впитує вологу та забеспечує гарне вспінення моючого засобу. Абразивна фібра чистить особливо забруднені ділянки без пошкоджень, а паралоновий слой миє делікатні поверхні. Матеріал - пінополіуретан, абразивна фібра. Розмір 100х70х30. В упаковці 5 різнокольорових губок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BuroClean |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення | Абразив |
| Основне призначення | Для посуду |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴

