
Пакети для сміття 160л / 20шт / 24мк PRO, 44494
46,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44494
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сміттєві пакети мають оптимальний набір характеристик і використовуються із сміттєвими контейнерами в місцях з великою прохідністю людей. об'єм 160л, розмір 90х110см, щільність 24мк, 20шт в рулоні, 10шт в ящику, колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в рулоні | 20 шт. |
| Матеріал | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 110 мм |
| Об'єм | 160 мл |
| Товщина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46,50 ₴

