
Пакети для сміття 160л / 10шт / 45мк, 2-х шарові чорні PRO, 44521
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44521
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пакети міцні, завдяки 2-х шаровості, для побутового та промислового сміття великого обсягу Розмір 90х120см, обєм 160 літрів, кількість - 10 штук. Матеріал - поліетилен, щільність 45мк. Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в рулоні | 10 шт. |
| Матеріал | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 120 мм |
| Об'єм | 160 мл |
| Товщина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴

