
Пакети для сміття 160л / 10шт / 25 мк чорні ЗІНЕКО 44492
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 150312
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пакети для побутового сміття великого розміру. об'єм 160 літрів, розмір 90х110см, кількість 10 штук, щільність 25мк, колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в рулоні | 10 шт. |
| Матеріал | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 см |
| Об'єм | 160 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 110 мм |
| Товщина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴

