
Пакети для сміття 120л / 10 шт / 23мк ЛД, чорні Z-BEST 44390
51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44390
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пакети міцні та тягнуться для побутового і промислового сміття великого об'єму Розмір 70х110см, обєм 120 літрів, кількість - 10 штук. Матеріал - поліетилен, щільність 23мк. Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Z-Best |
| Кількість в рулоні | 10 шт. |
| Матеріал | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 см |
| Довжина | 110 мм |
| Об'єм | 120 мл |
| Товщина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴

