
Пакети для сміття 60л / 20шт / 20мк чорні PRO 44250
66,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 44250
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сміттєві пакети мають оптимальний набір характеристик і використовуються з сміттєвими кошиками і контейнерами збільшеної місткості в місцях з великою прохідністю людей. об'єм 60л, розмір 60х80см, 20шт в упаковці, щільність 21мк, 25 рулонів в ящику, колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в рулоні | 20 шт. |
| Матеріал | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 80 мм |
| Об'єм | 60 мл |
| Товщина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66,50 ₴

