
Пакети для сміття 60л / 20шт / 20мк Зінеко 44245
56,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 150306
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Міцні пакети для сміття великого об'єму Розмір 60х80см, кількість - 20 штук, об'єм 60 літрів, матеріал - поліетилен щыльнысю 20мк, колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в рулоні | 20 шт. |
| Матеріал | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 80 мм |
| Об'єм | 60 мл |
| Товщина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,50 ₴

