
Пакети для сміття 60л / 20шт / 17мк чорні Z-BEST 44182
51,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44182
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сміттєві пакети мають оптимальний набір характеристик і використовуються з сміттєвими кошиками і контейнерами збільшеної місткості в місцях з великою прохідністю людей. Розмір 60х75см, обєм 60 літрів, кількість - 20 штук. Матеріал - поліетилен, щільність 17мк. Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Z-Best |
| Кількість в рулоні | 20 шт. |
| Матеріал | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Наявність зав'язок | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 75 мм |
| Об'єм | 60 мл |
| Товщина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51,50 ₴

