Зручна швабра зі змінною насадкою, що обертається для миття підлоги у важкодоступних місцях Довжина ручки 110 см, розмір насадки 430х135х8мм, сіра ручка з кольоровим наконечником
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BuroClean |
| Комплектація відром | Немає |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Основне призначення | Для підлоги |
| Тип | Рамкова швабра |
| Тип ручки | цілісна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 43 см |
| Довжина ручки | 110 см |
| Ширина насадки | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴


