Зручне відро прямокутної форми невеликого об'єму для миття підлоги. розмір 370х230х245мм, матеріал поліпропілен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BuroClean |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 37 см |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 12 л |
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
| Основне призначення | Для підлоги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193,50 ₴


