
Відро для миття підлоги квадратне 14 л 75748
193,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 360323
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Відро пластикове, прямокутне з одного боку овальне для миття підлоги Об'єм 14 літрів, матеріал - пластик, розмір 28х17 см, висота - 25 см, термін використання необмежений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Об'єм | 14 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193,50 ₴

