
Сумка-рюкзак, бирюзовая, 22*11*24см
659,50 ₴
- В наявності
- Код: 553055
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравий ранець для молоді, яскрава тканинна підкладка 22х11х24 см, матеріал італійська штучна шкіра, відділення на блискавці, всередині кишеня для документів на блискавці, відділення для телефону
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659,50 ₴

