
Рюкзак шкільний 702 Smart-3 K19-702M-3
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 33438
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ортопедична спинка, нагрудний і поясний ремені, надійні замки і фурнітура, посилене дно, ручка з гумовою накладкою, світловідбиваючі елементи 38х28х15 см, 900 гр, матеріал нейлон, 1 відділення, внутрішні роздільники, 2 передні, 2 бічні кишені, органайзер, ключниця, ручка-петля, розклад
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Вага | 900 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴

