Міський м'який рюкзак зі значками з серіалу ШКОЛА. Є такий же пенал і сумка. 42х33х12,5см, об'єм 17л, матеріал - поліестер, 1 основне відділення, 1 накладна об'ємна кишеня, замки з хлястиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


