Рюкзак K20-855M-3, ортопедична спинка Air Comfort, м'яка ущільнена ручка, надійні блискавки, 2 відділення, 1 передня, 2 бічні кишені, внутрішні розділювачі, органайзер, ключниця, нагрудний ремінь, світловідбиваючі елементи Рекомендований вік 9-12 років, колір чорний, розмір 40х30х17,5см, вага 620г, об'єм 19л, матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Вага | 620 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17.5 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 19 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴


