
Ранец Teen's Collection(girls), Tiger
855,50 ₴
- В наявності
- Код: 31112C
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ранці виготовлені відповідно до Євростандарту, мають ортопедичну спинку розмір 46х23х21см, матеріал поліестер, вага 750 гр, літраж 28л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 21 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 28 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855,50 ₴

