
Пенал с наполнением 19 предметів - Wild Print, в асортименті purple, black, blue 10432037
225 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 133138u
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: 6 фломастерів, 6 кольорових олівців, графітний олівець, гумка, точилка, лінійка, ручка, гаманець 20,3х14х3, 5см, -поліестер, міцний кант, жорстка обкладинка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herlitz |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 20.3 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пенал-книжка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴


