
Пенал об ємний з отвор. "Авто" mix5 19.5*14*3 5515-1-D
75,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5515-1-
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Яскравий пенал для молодшого школяра зручний, місткий 19,5х14, 3 см, 1 блискавка, 1 відворіт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 3 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75,92 ₴

