
Бокс для паперу металевий ВМ6215-01
90,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 310396*
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадратна підставка для паперу. Матеріал-метал. Колір чорний. Розмір: 100х100х100мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BUROMAX |
| Вид | Горизонтальний |
| Кількість відділень | 1 |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90,50 ₴

