
Пенал шкільний на 1 відділення, Kite К26-642-5
251 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 1331519
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал шкільний на 1 відділення Kite К26-642-5 стильна, легенька та компактна модель, виконана з міцного поліестеру. Пенал дозволяє розмістити все необхідне письмове приладдя та інші канцелярські дрібниці. Модель практично не займає місця в рюкзаку та радує неймовірно легкою вагою. Цей пенал – лаконічний, зручний та практичний, зі своєю неповторною родзинкою._x000D_
Особливості_x000D_
:
-1 відділення – містке та лаконічне;_x000D_
-застібка – практична блискавка_x000D_
;
-розмір: 7x19x4 см_x000D_
– дуже компактний та легенький;
-матеріал – зносостійкий поліестер, _x000D_
– міцна брендована підкладка;_x000D_
-стильний дизайн для гарного настрою_x000D_
-декор: об'ємний друк розмір 7х19х4 см,матеріал поліестер,1 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 4 см |
| Вага | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴




