
Пенал на 1 відділення з органайзером K24-662-21Get it girl Kite
428 ₴
- В наявності
- Код: 1331516
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал шкільний на 1 відділення з органайзером ml26-662 Molang Kite .супер-зручна, містка та стильна модель,розмір:21x8,5x4,5 см Особливості:1 відділення – містке та лаконічне,органайзер на 5 предметів,застібка – практична блискавка,дуже компактний та легенький,матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна підкладка,стильний дизайн для гарного настрою. розмір 21х8,5х4,5см,вага 90грам,матеріал поліестер,1 відділення, на блискавці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Висота | 4.5 см |
| Вага | 90 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴




