
Рюкзак шкільний напівкаркасний ортопедичний 39х29х15см S-105 Corgi 556986
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 558986
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак шкільний напівкаркасний ортопедичний 39х29х15см S-105 Corgi 556986_x000D_
Характеристики:_x000D_
Кількість відділень: 1_x000D_
- Кількість кишень: 5. Об'ємний 3D дизайн на фронтальному кишені_x000D_
- Ортопедична спинка - захищає спину від викривлень при носінні рюкзака;_x000D_
- Нагрудний ремінь для розподілу навантаження;_x000D_
- Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені лямки - не тиснуть на преч, розподіляють навантаження;_x000D_
- М'яка ущільнена ручка і ручка - петля;_x000D_
- Дно посилене, з захисним покриттям і пластиковими ніжками;_x000D_
- Розмір по сітці: S_x000D_
- Розмір, см: 39x29x15_x000D_
- Об'єм, л: 15_x000D_
- Вага, кг (+/- 10%): 0,8 розмір 39х29х15см,800г,15л,6-9 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 800 г |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴







