
Пенал шкільний KITE 1 відділення 2 відворота.з наповненням Hot Wheels HW25-622Н-1
570 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70061
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал шкільний KITE 1 віділення, 2 відвороти з наповненням Hot Wheels HW25-622Н-1 допоможе дитині завжди бути зібраною та організованою Особливості:- 1 відділення з 2 відворотами, щоб усе необхідне завжди було під рукою,резинки для фіксації канцелярського приладдя, для ідеального порядку всередині пеналу,тканинне окантування забезпечує захист кромки,розмір: 20,5x14x4 см – наймісткіший, міцні матеріали та надійна фурнітура – гарантія довгої служби,картонні вкладки з розкладом та таблицею множення – щоб усе найважливіше було перед очима, матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер, внутрішнє оздоблення практичне ПВХ-покриття,стильний дизайн. розмір 20,5х14х4см,вага 206г,матеріал поліестер,для дітей 6-8,9-12лет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 4 см |
| Вага | 206 г |
| Персонажі | Hot Wheels |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴





