
Пенал-косметичка 1 відділення Skate 3355,зелений
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1331491
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал-косметичка 1 відділення Skate 3355,зелений_x000D_
Характеристики:_x000D_
Розмір 21х6х4 см_x000D_
матеріал поліестер розмір 21х6х4см,1 відділення,об'ємна наклейка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴


