Пенал твердий подвійний HP-01 Minecraft World YES 533643 має два містких відділення з продуманою організацією простору, які з легкістю вмістять все необхідне для навчання та творчості дитини. Ніщо не загубиться!_x000D_
Особливості конструкції твердого пеналу HP-01:_x000D_
- 2 містких відділення, що закриваються на застібку-блискавку для розміщення канцелярського приладдя;_x000D_
- органайзер з еластичними фіксаторами у кожному відділенні допоможуть розмістити все необхідне впорядковано і красиво;_x000D_
- міцна та надійна фурнітура - зручна у використанні;_x000D_
- тканинний кант добре захищає краї пеналу від розкуйовдження;_x000D_
- внутрішній матеріал стійкий до забруднень, його легко чистити._x000D_
Розміри та зовнішній матеріал виконання твердого пеналу HP-01:_x000D_
- Матеріал: поліестер_x000D_
- Розмір: 13 х 21 х 4 см розмір 21х4х13 см,матеріал поліестер,2 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴







