
Шкільна текстильна сумка А4 на блискавці 1 відділення,ремінь,внутрішня кишеня Kite My Little Pony LP
435 ₴
- В наявності
- Код: 69727
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкільна текстильна сумка А4 на блискавці 1 відділення,ремінь,внутрішня кишеня Kite My Little Pony LP25-589 виконана з міцного поліестеру.Легенька та компактна модель, незамінна для уроків мистецтва, дизайну, а також – для творчих гуртків. У ній дуже зручно носити альбоми та аркуші для малювання, кольоровий папір та інші матеріали формату А4.
Сумка-портфель відмінно тримає форму, щоб малюнки не м’ялися. Адже для кожної дитини важливо, щоб всі її шедеври зберігалися дбайливо і охайно.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
-формат А4+ (розмір 34х27х7 см): універсальний, підходить для багатьох стандартних зошитів для малювання, воркбуків та матеріалів для творчості;
-містить 1 об’ємне відділення на блискавці та 1 внутрішню кишеню;
-довгий регульований ремінь на карабінах – можна носити сумку на плечі;
-міцні текстильні ручки;
-міцні матеріали та надійна фурнітура;
-застібка-блискавка з двома бігунками – можна відкривати і закривати в будь-яку сторону;
-ліцензія Studio Pets – ефектний дизайн підніматиме настрій. розмір 34х27х7 см,215 грам,6,5л,для дітей 6-8 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 7 см |
| Вага | 215 г |
| Об`єм | 6.5 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴



