
Рюкзак анатомічна спинка 3 відділення GoPack Teens 44х32х18 см GoPack Teens GO25-162L-2
1 436 ₴
- Немає в наявності
- Код: 69777
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак анатомічна спинка 3 відділення 44х32х18 см GoPack Teens GO25-162L-2,Особливості рюкзака: анатомічна спинка,яка дбає про правильну поставу.широкі та зручні S-подібні лямки,м'яка ущільнена ручка піклуються про максимальний комфорт під час експлуатації рюкзака.нагрудний ремінь зручно фіксує лямки,3 місткі відділення на блискавці для зошитів, підручників,канцелярії або інших речей,усередині:кишеня для ноутбука чи планшета,1 передня кишеня для інших дрібниць, 2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса,дизайн рюкзака легко впишеться у модний стиль тінейджера,застібки надійно вшиті, легко та плавно відкриваються,дно наплічника ущільнене,світловідбивні елементи для безпеки в темну пору доби,основний матеріал та матеріал підкладки — міцний та зносостійкий поліестер. висота 44см,довжина 32см,ширина 18см,вага 644г,об'єм 19л,матеріал поліестер,розмір L (145 - 175 см),рекомендованийй вік 6-18років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 670 г |
| Об`єм | 19 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 436 ₴








