
Пенал 1 відділення,підвіска Kite Kuromi НК25-680-2
219 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70226
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал 1 відділення,підвіска Kite Kuromi HК25-680-2 стильна, легенька та компактна модель, виконана з міцного поліестеру. Пенал дозволяє розмістити все необхідне письмове приладдя та інші канцелярські дрібниці. Модель практично не займає місця в рюкзаку та радує неймовірно легкою вагою. Цей пенал – лаконічний, зручний та практичний, зі своєю неповторною родзинкою.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються з регулярним використанням на кожному уроці.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
-1 відділення – містке та лаконічне;
-застібка – практична блискавка;
-розмір:8,5x19,5x43 – дуже компактний та легенький;
-матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна брендована підкладка;
-стильний дизайн Kuromi для гарного настрою
-декор: сублімаційний друк, брелок-підвіска з тасьми на карабіні. розмір 8,5х19,5х3 см,матеріал поліестер,1 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 3 см |
| Персонажі | Hello Kitty |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴




