
Пенал-косметичка 2 відділення з брелком Зайчик Куромі 8998 рожевий
131 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1331514
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал-косметичка 2 відділення з брелком Зайчик Куромі 8998 рожевий розмір 21х9х6см 2 відділення на блискавці в кольор пеналу.Гумовий брелок з дівчинкою Куромі. розмір 21х9х6см,з брелком
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴


