Пенал для пензлів 10х26х2,5 см Santi призначений для зберігання і транспортування_x000D_
художніх пензлів, олівців та інших аксесуарів для художніх робіт. В пеналі передбачені відділення для надійної фіксації кожного інструмента. Розмір пенала: 100*260*25 мм. Матеріал: поліестер. размір 10х26х2,5 см,матеріал поліестер,чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Santi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Пенал для художніх матеріалів |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206,50 ₴




