
Пенал на 1 відділення Hello Kitty НК24-680 Kite
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 66613
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал на 1 відділення Hello Kitty НК24-680 Kite виконаний із міцного поліестеру.Лаконічна модель з 1 відділенням на блискавці.Пенал дуже легкий та компактний: у ньому легко знайти необхідну канцелярію.Завдяки чудовій місткості, все необхідне письмове приладдя завжди буде під рукою.Особливості1 основне відділення на блискавці – зручне та містке,розмір: 19,5x8x3,5 см – компактний та легенький, матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна підкладка,стильний дизайн – для натхнення. розмір 19х6,5х3,5см,вага 60грам,матеріал поліестер,1 відділення, на блискавці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 60 г |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



