
Рюкзак дитячий з тканини 25х21х10см Kuromiта іі друзі,фіолетовий 1319
353,50 ₴
- В наявності
- Код: 1329435
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак дитячий з тканини 25х21х10см Kuromi та іі друзі ,фіолетовий1319 зроблено з непромокаємої тканини.Внутрі нейлонова підкладка.Регульована довжина ремінця на плечах. розмір 25х21х10см,матеріал поліестер,2 кармана внутрі,2бокових кармана,петля
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Наповнення | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353,50 ₴




