Гаманець Kite 595-2 K22-595-2 KITE невеличкий та зручний.Матеріал сілікон,має металевий карабін, Розмір 6,2х6,2х2,8см,1 відділення, матеріал сілікон,вік 2-7років, вага 45г,металевий карабін
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 45 г |
| Довжина | 62 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130,50 ₴




