
Пенал шкільний 1 відділення 3 внутрішні кишені K22-653-2 KITE
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 62126
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал шкільний 1 відділення 3 внутрішні кишені K22-653-2 KITE із зручною ручкою розмір 20,5х8х4см,1 отделение,матеріал поліестер,вага 60 грам,колір бірюзовий,дітям 9-12 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 60 г |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴




