Пенал 2 відділення Kite 643 K K22-643-7 KITE на блискавці для дівчинки. розмір 20х7х4см,2 відділення,матеріал поліестер,вага 45 грам,колір блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 45 г |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303,50 ₴




