Дитячий рюкзак K-19 Unicorn 556537 YESз двома відділеннями. Базовий дизайн. Лямки, що регулюються. Для діток 3-5 років. Розмір - 24,5*20*9 см 1 велике відділення,1 кармана на молнії, 2 бокових кармана, вік - 3-5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24.5 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴




