Яскравие пенал Frozen для маленької модниці розмір 8х19х6 см,1 відділення,матеріал поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 6 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188,50 ₴



