
Косметичка YES YW-51 Rachell Pattern 532663
72,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 532663
+380 (95) 590-28-62
Менеджеры- +380 (67) 636-19-70Менеджеры
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча косметичка - кращий варіант для дрібних речей або косметики! розмір 18,5х4х12 см 1 відділення,міцна підкладка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72,50 ₴

