Гаманець на 1 основне відділення – компактне та містке; 1 відділення на блискавці – для монет; відділення для карток; ключниця; застібка-липучка – зручна та практична. Розмір 12х8, 5х1 см, матеріал поліестер, вага 50г, вік від 6 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 50 г |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Липучка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Для хлопчиків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴



