Сумка із зображенням персонажів Гапчинської має 1 відділення, 4 внутрішні кишені. Розмір 34x38x8 см, об'єм 10л, вага 150г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Сумка |
| Довжина | 8 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри | |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 мм |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488,50 ₴



